Greenfit parama

Paramos bėgimas 2018
Tradiciškai pirmasis spalio sekmadienis Kaune jau penktus metus tapo didele ir prasminga švente. Spalio 7-ąją  vyko rožinio kaspino paramos bėgimas „Pink Run su BENU“. Tūkstantinė bėgikų minia startavo Rotušės aikštėje ir bėgo senamiesčio gatvėmis.
Šiemet pirmą kartą judesio ir sveikatingumo akcijoje dalyvavo sveikatingumo ir sporto klubas „Greenfit “. Dešimt sporto klubo narių savo startu pasveikino, bei aukojo lėšas moterims, kurioms diagnozuotas krūties vėžys.
„Pink Run su Benu “ – tai Kauno mieste vykstantis projektas, kurio metu Lietuvos gyventojai ir organizacijų nariai kviečiami prisijungti prie iniciatyvos bėgti 5 arba 10 kilometrų, sukuriant gražų palaikymą ir skiriant registracijos mokesčio bei papildomą auką onkologine liga sergančioms moterims. Tiesa, šiemet tradicinius maršrutus pakeitė vingiuotos trasos, bei speciali 400 metrų distancija, skirta vaikams. Rožinis bėgimas, nesudėtinga ir smagi trasa, linksma sporto šventė, papuošta rožiniais perukais, barzdomis, balionais ir kaspinais.
Šia proga sporto klubo “Greenfit” nariai bei lankytojai prisidėjo 120-čia eurų, kurie ateityje bus paskirti krūties vėžiu sergančioms moterims, onkologinės ligos prevencijos programoms vykdyti, medicininei įrangai įsigyti bei gydymui.
Kodėl bėgame ir aukojame?
Nes Mes mylime JAS!
„Paprasti žmonės, bendruomenių nariai, sporto klubo lankytojai siunčia  mums žinutes ir laiškus su labai gražiais, šilčiausiais linkėjimais ir palaikymu. Džiaugiamės, kad kauniečiai ir mūsų sporto klubo nariai labai aktyviai įsitraukė į šią kilnią akciją. Šiai dienai, Lietuvos žmonės paaukojo net 2911eurų! Tikimės, kad kasmet rožinė armija didės “, – sakė sporto klubo „Padedu augti“ viena savininkių, Indrė Bukšnaitienė.
Pasak sporto klubo vadovo ir sielos, Dariaus Bukšnaičio, meilė Lietuvai ir jos žmonėms, prasideda nuo mažų dalykų, kurie yra patys svarbiausi. Sveikatingumas išskirtinis šio sporto klubo bruožas, todėl kilni akciją ir sveikatos gerinimas ypač aktuali  mums tema. Sporto salėje vyraujantį moto, vyras pritaiko kasdieniame gyvenime: „Daryk savo darbą dešimčia su pliusu, o visa kita – Dievo rankose“.
Kaune, sporto klube „Greenfit“ per metus sportuoja apie 65% moterų iš visų lankytojų. Čia laukiamas kiekvienas: sveikas, turintis sveikatos problemų, norintis numesti ar priaugti svorio, norintis sustiprėti. Moteris, vyras ar vaikas – kiekvienas gaus teisingą ir tikslią informaciją, pasirinkdamas treniruoklių salę ir/ar grupinius užsiėmimus. Visa reikalinga trenerių priežiūra, konsultacijos mitybos ir sporto klausimais – tiesiogiai iš profesionalų lūpų. Tai vieta, kur norėsis sugrįžti vėl ir vėl, nes Jūs mums rūpite.

 

Greenfit parama

Mūsų draugai

Apsilankykite mūsų draugų tinklapiuose :)

Iškilo klausimų?

Mielai atsakysime į juos telefonu 8-698 22231
Darius Bukšnaitis