Apie mus

Žalias. Sveikas. Naujas. Kitoks.
Kas mes? GREEN fit – naujas,  jaukus ir energingas, novatoriškas ir komfortiškas sporto klubas. Treniruoklių salė, grupinės treniruotės – tai šiuolaikiško ir aktyvaus žmogaus laisvalaikio vieta. GREEN fit – pasirūpins ir užtikrins kiekvieno kliento higieną, nes nauji treniruokliai apvilkti antibakterine oda, bei išklota antibakterinė grindų danga. Naujumo, šviežumo bei patogumo pojūtis, vos tik įžengus į sporto klubą, garantuotas. Kiekvienas klientas, jam pageidaujant, gali prieš ir po treniruotės įsigyti šviežiai spaustų sulčių, proteino kokteilių. Tai vieta – užimtam, skubančiam ir kiekvienam!
GREEN fit sporto klubo įkūrėjai - Darius ir Indrė Bukšnaičiai. Darius - daugkartinis Lietuvos kultūrizmo čempionatų čempionas ir prizininkas, daugkartinis įvairių tarptautinių turnyrų nugalėtojas ir prizininkas, sveikos mitybos specialistas, turintis 15 metų darbo patirtį sportinėje veikloje, pasižymintis nenuginčijama kompetencija, motyvuojantis ir mylintis žmones, atsidavęs darbui, treneris. Dariaus kredo: „Daryk savo darbą dešimčia su pliusu, o visa kita – Dievo rankose“.
 Indrė - dalinsis sukaupta asmenine patirtimi sporto ir mitybos klausimais. Indrė, turinti farmacijos išsilavinimą, teigia, jog svarbu užbėgti įvykiams už akių, sportuoti, prisižiūrėti mitybą, kontroliuoti kūno svorį, kad vėliau netektų gydytis medikamentais  nuo daugybės ligų. Sportas – sveikata, tą kiekvieną dieną stengsis įrodyti ir pabrėžti kiekvienam klientui, siekiančiam savo tikslų.
 

Kodėl mes? GREEN fit laukiamas kiekvienas: sveikas, turintis sveikatos problemomų, norintis numesti ar priaugti svorio, norintis sustiprėti. Kiekvienas gaus teisingą ir tikslią informaciją, pasirinkdamas treniruoklių salę ir/ar grupinius užsiėmimus. Visa reikalinga trenerių priežiūra, konsultacijos mitybos ir sporto klausimais – tiesiogiai iš profesionalų lūpų. Tai vieta, kur norėsis sugrįžti vėl ir vėl!
 

Kur? Veiverių g. 150 C, Aleksotas.

Sporto klubas

Mūsų draugai

Apsilankykite mūsų draugų tinklapiuose :)

Iškilo klausimų?

Mielai atsakysime į juos telefonu 8-698 22231
Darius Bukšnaitis